duvar kağıdı

Welcome, visitor! [ Login

 

14 yaşına gelmeden çocuklarımızı hedefleyin

  • Listed: Mart 15, 2017 11:04 pm

Description

Oyunların vaadi sadece bir spor festivali sunmak değildi; bununla birlikte, Jessica Ennis ve Mo Farah’dan esinlenerek gençlere yönelik bir spor mirası yaratmak söz konusuydu.
O kuşağın ilham kaynağı olduğu için vaat edilen mirasa teslim olmaya hazır mıyız? Korkarım ki cevap “henüz değil”.
Çim kökleri sporu iyi bir yerde değil. Gündemin başında okul sporlarına para cezası veriliyor ve Spor Bakanı, spor katılımını artırmak için yapılan harcamaların başarısız olduğunu kabul ediyor.
Bir okul oyunları yarışmasına giriş, yapışkan bir sıvadır ve kimseyi kandıramaz.
Bunu doğru yapmaya başlamak için, sporda nasıl düşündüğümüzü değiştirmeye başlamalıyız.
Spor Bakanımızın kararı, madalya kazanmak ve oynamak için azami sayıda insan kazanmaktır. İkincisi başarısız iken, birincisi büyük başarı elde etti. Sporun rolünü ölçmek ve bu iki önlemi temel alan finansman kararları almak, sporun toplumda oynayacağı rolü büyük ölçüde göz ardı ediyor.

    Spor katılımını arttırmak başarısız oluyor çünkü çocuğun bu programlarla kazandığı deneyim kalitesi yeterli değil. Finansman sistemi, en çok insana ulaşabileceklerini iddia eden sağlayıcılara ödül verir. Odaklamanız yalnız hacmeyse kalite kötü olacaktır.
Finansmanın daha az inceltilmesi gerekiyor. Mevcut hükümet düşüncesi, 14-25 yaşları hedef alıyor. Bu sadece bir genç insan hayatında çok geç.
Bunun yerine, sporun en büyük sosyal değişimi sağlayabileceği en dezavantajlı topluluklara finansman sağlamaya odaklanmamız gerekir. İkincisi, antrenörümüzü genç insanlar üzerinde daha büyük bir nüfuza sahip olmak için geliştirmeliyiz. Bu ilkeler, Seralardan biri olan çeşitli yardım kuruluşları tarafından kullanılır. Bununla birlikte, binlerce katılımcıyı vaat eden ancak gerçek bir fayda sağlamayan kuruluşları ödüllendiren bir sistemde, bizim gibi hayır kurumları istisna olmaya devam etmektedir. Bundan daha iyi bir miras vaat edildi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply