duvar kağıdı

Welcome, visitor! [ Login

 

Bu Jose Mourinho’nun yolu değil

  • Listed: Mart 20, 2017 11:04 pm

Description

Bir başka deyişle, sırt sırta lig başlıklarından daha iyisini yapın, ikiden fazla Lig Kupası ve bir FA Kupası kazanın ve Blues’u Avrupa’daki en korkulan takımlardan biri olarak kurun.
Saltanatına sadece beş ay kala, Mourinho’nun bir defalık muhalefet keşifçisi, bu tür hedeflerden uzun ve uzun bir yol. Ve Villas-Boas’ın zihninde en üst sıralarda yer alan bir ödül tutan bir şey değil.
Chelsea, geçtiğimiz dokuz maçın beşini kaybeden Newcastle’daki Cumartesi çatışmasına girdi. Dört kişiden üçü kendilerini evde – Roma Abramoviç döneminde duyulmamış olarak – karşı karşıya kalmışlardır. Şimdi, yeniden canlanan bir Newcastle’de yenilgi onları lider Manchester City arkasında 13 puan bırakacaktı.
Daily Express’in geçen hafta açıkladığı gibi, Abramovich genç bakıcısına elinden geldiğince fazla zaman vermeye umutsuz durumda.
Abramovich, göreceli olarak denenmiş bir antrenör görevlendirilmesinde şahsen çok fazla durdu ve deney başarısız olursa yüzünü kaybedecekti. Ancak zaman çok hızlı tükeniyor.

    Villas-Boas’ın cesur beyanatlarına rağmen, ünvan gitmiş gibi iyi. Daha da önemlisi, önümüzdeki salı Chelsea, Valencia’yı, menajerin Şampiyonlar Ligi’nin nakavt evreleri için bir “yaşam ya da ölüm” play-off’ı olarak tanımladığı şeyle yüzleşti.
Blues’un geçmesi için bir galibiyete veya golsüz bir çizime ihtiyacı var. Başka herhangi bir şey, Abramoviç’in ilk kez bu aşamada başarısızlığa uğradığı anlamına gelir; bu da sonunu işaret edebilir.
Abramoviç’e yakın olan olasılık, şu oyun sonrasında şehir ziyaretinde Pazartesi günü tetiğin iyi çekilebileceği şeklinde yorumlanıyor. Bu da aşağılama ile sonuçlanırsa, hiç bir soru kalmayacak.
Villas-Boas, “Premier Ligi yarışmamızın canlı olması için Aralık ayı demirbaşlarımızdan en iyi şekilde yararlanmak istiyoruz” dedi. “Bunu yapabilirsek, onu tekrar yoluna koyabiliriz – bundan sonra yolumuza devam edemiyoruz.

    Geçen hafta sonu Kurt yendiğimizde rakibimizin yakınında iki puan bulduk. Ancak, üst ekiplerin çoğunu oynarken, meydan okumamız için, Aralık ayından en iyi şekilde yararlanmak gerekiyor. Ben bir sihirbaz değilim, bundan sonra ne olacağını kesinlikle söyleyemem. Şampiyonlar Ligi ve FA Kupası önümüzdeki yıl devreye girecek, ancak bu Aralık ayında puan kazanırsak mücadelemizin yoluna devam etmesi bir gerçek.
Sorun, Perşembe akşamı Liverpool’a karşı 2-0 Carling Kupası yenilgisinin sonucu değil, çünkü bu yarışmanın Abramoviç için önemi yok.
Performansın doğası budur – abysmally gevşek, ve son zamanlarda ilk kez değil.
Chelsea’nin geleneksel arzusu ve kavgası yoktu ve hiyerarşi için büyük bir endişe kaynağıydı. Müdür için ölümcül biri olabilir. 34 yaşındaki Villas-Boas, geçmişteki Blues patronunun desteğini alıyor. Eski Carlo Ancelotti, eski No2 oyuncusu Ray Wilkins’in sabrını vurgularken taktiklerini sorgularken, yaşlanan bir takımın yeniden şekillendirilmesi için daha fazla zaman verilmesi gerektiğine inanıyor.

    Soyunma odasında endişeler de var. Özellikle son zamanlarda olağanüstü bir şekilde çökmüş olan yüksek savunma hattına olan istek üzerine.
Geriye yaşlanmanın dört ayında dikkat edilmesi gerekiyor ancak ileriye dönük çizgi de aynı.
Ancelotti için olduğu gibi, bir sorun büyük tezgahlarda. £ 50million Fernando Torres ile ne yapacaksınız? Villas-Boas, forvet oyuncusunun Newcastle’da atılacağını, Didier Drigba’nın eski haline döndüğünü açıkladı. John Terry ve Petr Cech de geri döndü, bu yüzden Villas-Boas krize yardım etmek için Mourinho’nun eski sadıklarına geri dönecek.
Villas-Boas, “Fernando’ya inanıyoruz ve kendi formunu takip etmeye devam edeceğiz” dedi. “Teknik görevli olarak görevimiz, bir oyuncudan en iyi sonucu almaktır. Eğer yapmazsak başarısız oluruz “dedi.

    Villas-Boas ve Mourinho artık kişisel olarak yakın konumda değiller. Çırak, deneseydi şu anda profesyonel olarak uzak kalamazdı.
ROMELU LUKAKU, Ryan Bertrand’ın yanlış bir kimlik durumunda Liverpool’a karşı hazırladığını gördüğü Jordan Henderson’u aşmak için zorlu bir yasaktan kurtulmaya hazırlanıyor.
TV’de yapılan tekrarlar Lukaku’nun, Salı günü hemen bir kırmızı kart hakedebileceği bir meydan okuma ile cezalandırılması gereken oyuncu olduğunu gösterdi. Ancak oyunda iki ceza çağrısı kaçıran hakem Phil Dowd, yerine Bertrand’ı ayırdı.
Bir FA sözcüsü: “Hakem zorluğun sarı kart olduğunu gördü ve geriye dönük olarak yükseltilemedi.”

    Chelsea şimdi kartın suçlu oyuncuya transfer edilip edilmemesi konusunda karar vermeli.
‘Eşleşmelerden en iyi şekilde yararlanmalıyız Aralık ayında’ ‘Bizim görevimiz, bir oyuncunun en iyi oyuncuyu elde etmek’

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply