duvar kağıdı

Welcome, visitor! [ Login

 

İşçilerin stratejiden yoksun oldukları söyleniyor, akran diyor

  • Listed: Mart 20, 2017 10:04 pm

Description

İşçi Parti liderinin iddia ettiği gibi etkili bir akran olarak “hiçbir strateji, anlatı ve enerji içermiyor” gibi görünüyor.
Lord Glasman, Ed Miliband’ın önderliğiyle ilgili tartışmayı, son derece kritik bir analizle yeniden tutarak, Tory / Lib Dem koalisyonunu üstlenmek için daha fazla çaba göstermeye çağırdı.
Görüşleri siyasi muhalifler tarafından ele geçirildiğinde, Mavi İşçi Felsefesinin mimarı Bay Miliband’a saldırmayı reddetti – yorumlarının ayrıca parti liderinin “tamamıyla destekleyici” kaldıklarını ve bağlam dışında aktardığını açıkça belirttiğini söyleyerek ısrar etti.
Ayrıca etkisini azalttı ancak Tory eşbaşkanları Baroness Warsi, İşi “zayıf ve şambolik” olarak gördüğünü söyledi.
New Statesman’da yayınlanan Bay Miliband’ın ilk 15 ayındaki parti durumunun akran tarafından yapılan değerlendirmesinde, İşçi eylemcilerinin yaptığı bir ankette, çoğunluk, Bay Miliband’ın fakir bir iş çıkardığını düşündüklerini söyledi.
Lord Glasman bu yıl gerekli “liderlik ve cesareti” göstermesi için destek verdi ve başarılarından ötürü övgüde bulunmasına karşın, şimdiye kadar “kırılmadı” dedi. “Parlatmaktan çok titrek, yönlendirilmemiş gibi başını salladı” diye yazıyordu.
“Bunun karşısında, bunlar İşçi Bayramı ve Ed Miliband’ın liderliği için kötü zamanlara benziyor: Strateji yok, anlatı ve enerji yok .Kahve döneminin eski yüzleri hala gölge dolabında hâkim ve savunmaya sıkışmış görünüyorlar. İşçilerin kayıtları yanlış yollarla: çok fazla para harcadık, çok daha hızlı ve daha az ilerleyeceğiz, ancak nasıl olduğunu söyleyemeyiz. ”
Muhalefet “ekonomik argümanlardan kazanmak için herhangi bir işaret göstermiyor” ve İşçi’nin yapıcı bir alternatif sunduğunu göstermekte başarısız olduğunu belirtti. “Devlet, pazar ve toplum arasındaki ilişkiyi yeniden yapılandırmaktan hiç zevk duymuyoruz, dünya dönüşüme devam ediyor, ancak meydan okumaya eşit görünmüyoruz” dedi.
Baroness Warsi şunları söyledi: “Ed Miliband’ın gurusu – Lordlar’a verdiği adam – Miliband’ın zayıf ve saçma sapan liderliği hakkında temiz geldi ve eve Ed Miliband ve Ed Balls’un ekonomik tartışmayı kaybediyor oldukları gerçeğini çekiçlettikleri için kabul etmedi. İşçi çok fazla harcadı ve elimizde olmayan parayı ödünç aldı.
“Lord Glasman’ın eleştirisinden Ed Miliband’ın işi yapmadığı anlaşılıyor.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply