duvar kağıdı

Welcome, visitor! [ Login

 

Murray tarzda kazanır

  • Listed: Mart 15, 2017 12:04 pm

Description

Murray, Wimbledon’daki Court One’da Kraliyet çiftinin önünde turnuvanın en iyi performansını üretti.
Almagro bir omuz yaralanması geçirdi ve Murray’i mükemmel bir 6-4 6-1 kazanarak terk etmek için ikinci sırada çöktü önce Scot, yarım saatte bir ilk set kazanmak için yarıştı. İngilizler, Jo-Wilfried Tsonga’yı 6-1 7-5 mağlup ettikten sonra Novak Djokovic’i yarı finalde oynayacak.
Öğleden sonra güneşin tadını çıkarırken William ve Kate rahat havasına baktı, ancak mahkemede Murray işine girmek niyetindeydi. Almagro, dünyadaki form oyuncularından biridir, ancak Murray ilk maçında rakibine sert bir meydan okumadan önce iki ası atmaya başlamıştır.
Almagro, bazı güçlü forvet vuruşlarıyla parlak parıltılar gösterdi, ancak Scot, üst üste açıkça, üst üste beşinci oyunda üç mükemmel nokta attı; bazı mükemmel tenisle.
İspanyol, Murray’e mola vermek için çifte hata yaparak baskıya girdi ve maçta otoritesini kestirmek için aşağıdaki oyunda dört ardışık ası attı.
Murray, 34 dakika sonra seti almak için iki kere aşk yapmaya devam etti ve Almagro’nun fizyoterapiden mahkemede tedaviye ihtiyacı olan omuz yaralanmasıyla 25 yaşındaki zafer şansını artırdı. Kesinti, ikinci başında sevmek için Almagro’yu kırdığı için Murray’i attığı golün dışına atamadı. Kazanan, çapraz mahkeme forewand şeftali vurdu.
Murray, dördüncü kez oyunda iki kere çifte hata yaparken hafif bir titreklik yaşadı, ancak tuttu ve daha sonra rakibini sonraki oyunda parlak bir forvet ile kırdı. İskoç, Royal çift de dahil olmak üzere kalabalığın ayakta alkışladığı bir zaferi mühürlemek için yedinci oyunda yine İspanyol’ı kırmadan önce mükemmel bir şekilde tutuldu.
Scot, William ve Kate’in önündeki hızlı ateş zaferinden dolayı çok memnundu.
Dedi ki: “Maçtan sonra onlarla konuşmadım, ancak oy hakkı esnasında oynarken her zaman hoşnutluk duyuyorsunuz.Böyle bir insanı yakaladığınızda sporun profilini yükseltmeye yardımcı oluyorsunuz” dedi. Bugün iyi hizmet ettim ve yardım etti, umarım şimdi bir madalya alabilirim “dedi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply