duvar kağıdı

Welcome, visitor! [ Login

 

Şimdi Stuart Broad bir mola verilecek durumda.

  • Listed: Mart 18, 2017 7:04 am

Description

Hareket, Test’in Steve Finn ve Graham Soğanlarına geri döndüğünü görürdü. Pratikte etkilendikleri takdirde, muhtemelen Tim Bresnan ve Graeme Swann ile dört kişilik bir saldırıda takım kuracaklar.
Antrenör Andy Flower, Güney Afrika’ya karşı Test serisi de dahil olmak üzere yoğun bir yaz ile başlayacak ve yazının her üç biçiminde de geniş rakamlarla çalışarak, ilk tercihi olan yeni topu eşleştirmeyi korumaya hevesliymiş.
Ancak rotasyonun başka bir yönü de Çiçek’in Finlandiya ve Soğanların nasıl bir maç halinde şekillendiğini görmek istiyor olması.
Çiçek Çarşamba günleri, yaralanma endişeleri olmaksızın uygulamayla karşılaşıp karşılanmadığını gördükten sonra, Çarşamba gününe kadar kesin bir karar alınmayacak.
Hem Fin 23 hem de Soğan 29, birinci ve ikinci testler için takımlara giren tarafa girmek için tasima zorluyordu.
Duruşun Lancashire’a karşı 11-95, Middlesex içinse Sussex’e karşı 6-142 finale yükselen Soğan’la geçen hafta bu hayal kırıklıklarının zarar görmediğini gösterdiler.

    İngiltere’deki resme geri dönmek için ciddi bir sırt üstü yaralanma yaşayan soğan, Ocak 2010’dan bu yana Cape Town’da böylesine unutulmaz bir vuruşla Güney Afrika’yı defalarca test etmediğini düşünmedi.
Finn son zamanlarda Kolombo’da oynadı ve Sri Lanka ile ilgili ikinci test galibiyetinde 3-81 önde girdi.
Bresnan, Trent Köprüsü’nde sergilenen bir sergileme ile tercih edilen üçüncü etap seçicisi olarak konumunu teyit ederek, Onions ve Fin seçmenlere yeteneklerini hatırlatmaya istekli olacak.
Anderson’un hayal kırıklığı Pazar gazetesi köşesinde açıkça belirtilerek, hafif bir kuadriseps problemi ile Trent Köprüsü’nde mücadele ettiği düşüncelerine rağmen tam uyduğunu vurguladı.

    “Ben tamamen uyum içinde olduğuma inanıyorum ve uygun olduğum sürece elimden gelen her İngiltere maçında oynamak istiyorum” diye yazdı. Broad’un aynı şekilde hissettiği biliniyor, fakat yaz iş yükü konusunda dikkatli.
Ulusal seçici Geoff Miller dün İngiltere’nin 12 kişilik takımına en azından Anderson’u düşünürken açıkladı.
Miller, “James Anderson, iş yükünü yoğun bir dönemden önce yönetmeye çalıştıkça bu testi kaçıracağız – bu takımın ve James’in kendisinin en iyi çıkarları olan bir karar” dedi.
“İki galibiyetimiz için çok çalıştık ve seriyi güvence altına almaktan memnunuz. Ancak, üçüncü bir galibiyet istersek iyi bir kriket oynamaya devam etmemiz gerektiğini biliyoruz “dedi.

    Üçüncü Test İngiltere’nin ardından, dünya T20 tacının savunması için Sri Lanka’ya gitmeden önce, Üç ODI ve bir T20’de Batı Hint Adaları, beş ODI’da Avustralya ve üç Testte beş Güney Afrika, beş ODI ve üç T20 oynuyor.
Bu yorucu bir program ve Broad, T20 tarafını ele geçirirken, her oyunda oynamaması durumunda yaralanmadan pazarlık yapmak zor olacak.
West Indies, dün turne partisine katılan spinner Sunil Narine’e bir Test başlangıcı verecek şekilde hazır görünüyor.
Evine kaynamış Kemar Roach’ın yerini alacak.
West Indies’in Grace Yolu’ndaki Leicestershire’a karşı iki günlük maçının ikinci günü, dün bowling yapılmadan terk edildi.

    Ancak Ottis Gibson rotasyonun turistler için kibirli olup olmadığını sorduğunda İngiltere yönünde bir çift yumruk atmayı başardı.
West Indies teknik adamı, “İngiltere, 1 numaralı Test ekibidir, Güney Afrika No 2 ekibi böylece mantığı görebiliyorsunuz” dedi.
“Fakat eğer altı oyuncu dinliyorlarsa ve biz kazanırsak hala İngiltere’ye karşı Batı Hintlileri” ydi – kaç kişinin dinlendiği umurumuzda değil. Bizim için daha nezaket.
“Parka koydukları herkesi oynayacağız.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply