duvar kağıdı

Welcome, visitor! [ Login

 

Sir Alex Ferguson bir tiz peşinde

  • Listed: Mart 20, 2017 6:04 pm

Description

Yarışan deli Ferguson’un renkleri Empire Levant ve Berkshire’daki Arkadaşına Aittir.
Ferguson koşucularını eğiten Paul Nicholls, Empire Levant’ın da eğittiği favori Zarkandar’dan ziyade Newbury’deki Betfair Hurdle’daki değer olduğuna inanıyor. Ruby Walsh Zarkandar’ı terk edecek.
Nicholls, dün yaptığı açıklamada, Somerset’deki Ditcheat ahırlarında griyi parladığında “Fiyatların 16-1 olan Empire Levant’ın her iki yöne değer olduğunu” söyledi. “Artık Zarkandar ile hiçbir değerimiz yok. Ayrıca, cumartesi Zarkandar’ın Şampiyon Engelli için hazırlık yarışması. Koşamayacağını söylemiyorum, ancak sezonun ilk yarışı olacak ve bunun için yarışmaya bağlı. ”
Anlaşılabilir bir şekilde, Nicholls Betfair Denman Chase’in ilk koşusunda bir koşucuya meraklı. “Newbury’de Denman için yarışları olması harika,” diye devam etti Nicholls. “Ben Sir Alex’in” What A Friend “dizisi için dizilmiş. Şaşkın görünüyor. Ona çok iyi gittiğini görebiliyorum. ”

    Nicholls’un bahçesinde göze çarpan bir başka şey de, Perşembe günü Taunton’da ya da Cumartesi günü Newbury’de İngiliz başlangıcını yapması beklenen Dodging Bullets’dı.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply